Akciók, Gyűjtések

Rotary gumikacsa verseny a Bükkös patakban – minden év augusztus végén.

Adventi adomány gyűjtés – minden év adventi időszakában forralt bort kínálunk és adományokat gyűjtünk a város főterén.

Bízunk benne, hogy a klub tagjain és hagyományos támogatóin kívül Ön is egyetért a projektjeink céljaival és anyagi hozzájárulással, népszerűsítéssel, vagy más módon csatlakozni tud annak megvalósításához.

Ha többet szeretne megtudni a Szentendrei Rotary Klub társadalmi felelősség vállalási tevékenységéről, vagy a konkrét projektről, kérjük, hogy lépjen velünk kapcsolatba a honlapon megadott módokon, vagy telefonon.

A pénzügyi támogatásokat – melyeknek 100%-a az adományozó által megjelölt projektre lesz fordítva – az alábbi elkülönített számlára várjuk:

CIB-10700440-44241007-52200005

A megjegyzés rovatba kérjük feltüntetni az Ön által támogatni kívánt projekt célját: pld: ’SPORTPÁLYA’, vagy ‘HAJLÉKTALANOK

h

Minden azonosítható adományozónkat meghívjuk az adott projekttel kapcsolatos eseményekre, illetve a 10.000,- Ft feletti adományozóinknak egy, gyönyörű elismerő OKLEVÉLLEL is megköszönjük a támogatást.